Artykuły

10
Terapia integracji sensorycznej - przyrządy marki Gonge
Terapia integracji sensorycznej - przyrządy marki GongeIntegracja sensoryczna to zdolność układu nerwowego do organizacji i interpretowania wrażeń dostarczanych przez zmysły i bodźce z otoczenia. Do ludzkiego mózgu trafiają informacje ze wszystkich zmysłów tzn. wzrokowych, słuchowych, smakowych, węchowych i czuciowych.
Czytaj więcej
10
NOWOŚĆ: Popraw swoje wyniki z elektrostymulatorami dla sportowców COMPEX
NOWOŚĆ: Popraw swoje wyniki z elektrostymulatorami dla sportowców COMPEXCOMPEX to wysokiej jakości urządzenia dedykowane do stymulacji mięśni w celu poprawy wydajności i regeneracji w sporcie. Technologia elektrostymulacji COMPEX to obecnie szeroko znana technika treningowa wykorzystywana do fizycznego przygotowania, odzyskiwania siły mięśni, zapobiegania urazom i leczenia bólu. 
Czytaj więcej
10
Światłoterapia inna niż wszystkie - okulary Luminette 2
Światłoterapia inna niż wszystkie - okulary Luminette 2Cierpisz na brak energii, problemy ze snem, zmęczenie, zwiększony apetyt, zmniejszone libido? Światłoterapia, stosowana o poranku, może pomóc Ci przywrócić witalność letnich dni!
Czytaj więcej
10
Regeneracja, rozluźnienie, rehabilitacja - zastosowanie rolek do masażu
Regeneracja, rozluźnienie, rehabilitacja - zastosowanie rolek do masażuRolowanie, bądź wałkowanie, czyli powolne przetaczanie danej części ciała na rolce, wprawia w ruch włókna kolagenowe, co dalej przekłada się na rozciągane powięzi. W skrócie przy użyciu rollera przyśpieszymy regenerację mięśni, rozluźnimy obolałe tkanki oraz przyśpieszymy zniknięcie zakwasów.
Czytaj więcej
10
13 powodów, dla których warto wybrać stół do rehabilitacji i masażu Gymna.
13 powodów, dla których warto wybrać stół do rehabilitacji i masażu Gymna.

Gymna to wiodący na rynku światowym, belgijski wytwórca urządzeń do rehabilitacji, w tym innowacyjnych stołów. Stoły tej marki cechuje niepowtarzalny design oraz niespotykana, wysoka jakość. Wybierając Gymna, terapeuci mogą leczyć swoich pacjentów najnowocześniejszym sprzętem, co dodaje profesjonalizmu każdemu specjaliście. 


Czytaj więcej
10
Igłą w ból. Jak dobrze wybrać igły do akupunktury i suchego igłowania.
Igłą w ból. Jak dobrze wybrać igły do akupunktury i suchego igłowania.

Mimo, że suche igłowanie bywa potocznie nazywane „zachodnią akupunkturą”, z wyjątkiem wykorzystania do terapii tego samego narzędzia, czyli igły, nie ma z akupunkturą nic wspólnego. Idea igłoterapii jest inna, gdyż igła jest wprowadzana z zamysłem stricte mechanicznego oddziaływania na tkankę łączną. 


Czytaj więcej
10
Dlaczego warto inhalować? Rozwiązania zwiększające skuteczność
Dlaczego warto inhalować? Rozwiązania zwiększające skutecznośćInhalacja to skuteczny sposób leczenia dróg oddechowych u pacjentów w każdym wieku. Kiedyś można było poddać się takiej terapii tylko w szpitalach czy uzdrowiskach. Dziś dostępne są na rynku małe, poręczne inhalatory, które dodatkowo wyposażono w szereg cech i rozwiązań zwiększających skuteczność prowadzonej terapii.
Czytaj więcej
10
Drenaż limfatyczny - bezpieczny sposób na zdrowe i lekkie nogi
Drenaż limfatyczny - bezpieczny sposób na zdrowe i lekkie nogiDolegliwości ze strony nóg dotykają coraz większą liczbę osób. Osoby te skarzą się na uczucie ciężkości, swędzenie, stany zapalne skóry, pajączki, żylaki, obrzęki i stwardnienia wokół kostek, a także całego podudzia. Niestety często są schorzenia postępujace, dlatego istotne jest, aby już we wczesnym etapie rozpocząć leczenie. 
Czytaj więcej
10
Kompleksowa fizjoterapia i zwalczanie bólu przy użyciu jednego urządzenia
Kompleksowa fizjoterapia i zwalczanie bólu przy użyciu jednego urządzeniaTerapia falami uderzeniowymi to pozaustrojowa, zogniskowana terapia falami, które przenoszą energię w zmienione chorobowo i bolące miejsca. Fale są transmitowane do obszaru bólowego, gdzie skupiają się we wtórnym ognisku, dzięki czemu trafia dokładnie w zmienione chorobowo miejsce.
Czytaj więcej
10
Innowacyjne i skuteczna terapia ultradźwiękami StatUS
Innowacyjne i skuteczna terapia ultradźwiękami StatUSTerapia StatUS to unikalna, a zarazem niezwykle skuteczna metoda fizjoterapii, oferująca rewolucyjne podejście do wykonywania zabiegów opartych o wykorzystanie działania ultradźwięków. Innowacyjność terapii polega na zastosowaniu stacjonarnych ultradźwięków, zwanychStatUS.
Czytaj więcej
12
Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 2124 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
Tak szybkiej dostawy nie miałam jeszcze nigdy! Zamówiłam o godzinie 14.15 a następnego dnia przyszłam do pracy koło 9 i paczka już na mnie czekała!
2023-11-25
Rewelacyjna obsluga sklepu. Pilną przesyłkę otrzymałam na drugi dzień.
pixel