Urządzenie do masażu wibracyjnego wodnego Aquavibron

( ilość produktów: 3 )
Zmień widok

Urządzenie do masażu wibracyjnego Aquavibron to innowacyjne urządzenie do wykonywania masażu wodnego, które posiada liczne właściwości terapeutyczne. Aquavibron działa poprzez przenoszenie drgań membrany wody na masowane części ciała, co sprawia, że jest idealnym narzędziem do masażu leczniczego. Aparat wytwarza impulsy w szczególny sposób dostosowane do organizmu ludzkiego, a woda doskonale przenosi drgania membrany na masowane części ciała użytkownika, dzięki czemu stosowanie tej formy zabiegów cieszy się dobrą opinią.

Dzięki temu, że Aquavibron jest masażem wodnym, można stosować go bez obaw o nadmierną presję czy ciśnienie na skórę i tkanki podskórną, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla osób z delikatną skórą lub stanami zapalnymi.

Aquavibron nie jest zwykłym aparatem do masażu, lecz masażem przyrządowym. Aquavibron jest od lat stosowany w polskich i zagranicznych szpitalach i sanatoriach, a także placówkach reumatologicznych.

Badania naukowe, prowadzone przez dziesiątki lat w wielu klinikach i instytutach udowodniły skuteczność działania sprzętu rehabilitacyjnego jakim jest Aquavibron. 

   

Aparat do masażu leczniczego Aquavibron - efekty terapeutyczne

Aquavibron jest masażem bezpiecznym w użyciu, a dzięki swojej skuteczności w działaniu jest coraz częściej wykorzystywany w celach rehabilitacyjnych i regeneracyjnych. Woda doskonale przenosi drgania na tkanki miękkie, stawy kręgosłupa oraz tkanki podskórnej, co przynosi ulgę osobom cierpiącym na dyskopatię czy problemy ze stawami. Urządzenie to poprawia ruchomość stawów, redukuje ból oraz wpływa pozytywnie na układ oddechowy

   

Urządzenie do masażu wibracyjnego Aquavibron - zastosowanie

Aquavibron to aparat do masażu rehabilitacyjnego i regeneracyjnego. Pozytywne efekty masażu są zauważalne w wielu dolegliwościach. Aquavibron znajduje zastosowanie w:

 • Dermatologia - zapobiega wypadaniu włosów, zapobiega powstawaniu owrzodzeń, poprawia skuteczność leczenia zaburzeń nerwicowych skóry i tkanki podskórnej.
 • Choroby układu krążenia - skutecznie zmniejsza nieprawidłowości w krążeniu, wspomaga leczenie miażdżycy i poprawia stan po odmrożeniach.
 • Choroby przewodu pokarmowego - pomaga w zmniejszeniu zaparć i łagodzą objawy spowodowane bliznami po operacji w jamie brzusznej.
 • Choroby układu oddechowego - skuteczny w leczeniu astmy oraz przewlekłych stanów zapalnych oskrzeli.
 • Neurologia - Pomaga w terapii zaburzeń nerwowych, bólów międzyżebrowych, dyskopatii i lumbago. Skutecznie stosowany u dzieci cierpiących na porażenie mózgowe, zespół Downa oraz u pacjentów. cierpiących na stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona i stany depresyjne,
 • Urologia - skuteczny w leczeniu choroby prostaty, nocnego moczenia,
 • Reumatologia - Skutecznie łagodzi symptomy reumatoidalnego i przewlekłego zapalenia stawów, zapalenia stawów kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowej stawów, dny moczanowej oraz miękkich tkankowych dolegliwości. Aparat do masażu Aquavibron przynosi istotną ulgę w przypadku schorzeń takich jak epikondylit, epikondyloza lub zapalenie ścięgna Achillesa.
 • Stany pourazowe - Zmniejsza opuchliznę, uszkodzenia więzadeł lub torebek stawowych. Pomaga zmniejszyć ból mięśni i skurcze (np. skurcze mięśni łydek), stosowany również przy zaburzeniach rozwoju narządów ruchu, w miękkim porażeniu. Poprawia elastyczność mięśni i stawów (np. szyi i karku), zwiększa ruchomość stawów (łokieć i kolano).
 • Stomatologia - aparat do masażu wibracyjnego Avquavibron leczy parodontozę oraz choroby przyzębia,
 • Onkologia - stosowany w rehabilitacji po mastektomii,
 • Zaburzenia przemiany materii - urządzenie do masażu leczniczego Aquavibron jest stosowane do kontroli wagi, główne zalecenia to nadwaga, otyłość.

    

Przeciwwskazania do masażu wodnego z użyciem aparatu Aquavibron

Terapia wibracyjnym masażem za pomocą urządzenie do masażu wodnego Aquavibron cieszy się powszechnym uznaniem ze względu na swoje bezpieczeństwo i skuteczność, ale istnieją okoliczności, w których nie jest on zalecany. Istnieje kilka przeciwwskazań do jego wykonywania w tym: ciąża, nowotwory, miażdżyca, zakrzepy i zapalenia żył, osteoporoza, stany zapalne, świeże blizny, uszkodzenia powierzchowne skóry, kamienie w drogach moczowych i żółciowych, ostre infekcje z gorączką.

W przypadku chęci rozpoczęcia stosowania, koniecznie skonsultuj się ze specjalistą lub lekarzem, aby wykluczyć obecność jakichkolwiek przeciwwskazań do stosowania aparatu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 2557 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
OK
2024-07-13
Jestem pod wrażeniem szybko , solidnie uczciwa firma a i sprzęt działa super.
pixel