Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
UWAGA! Produkt przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów.
Jest to wyrób przeznaczony dla osób, które formalnie posiadają wykształcenie z dziedziny ochrony zdrowia/medycyny i są uprawnione jako odbiorcy treści reklamowych dotyczących wyrobów medycznych przeznaczonych do stosowania przez profesjonalistów.
APARAT DO KRIOTERAPII KRIOPOL R BRYZA II 30L
APARAT DO KRIOTERAPII KRIOPOL R BRYZA II - ZESTAW ZAWIERA:
- Aparat do krioterapii Kriopol R BRYZA II ze zbiornikiem o pojemności 30L - 1 szt.,
- Instrukcja obsługi,
- Karta gwarancyjna.
APARAT DO KRIOTERAPII NA AZOT KRIOPOL R BRYZA II - OPIS PRODUKTU:
Kriopol R BRYZA II to aparat do krioterapii przeznaczony jest do miejscowego wychładzania tkanki. Czynnikiem roboczym jest ciekły azot, dzięki któremu na wylocie dyszy uzyskujemy temperaturę rzędu od - 110 do - 160 stopni Celsjusza. Kriopol R BRYZA II posiada 7 stopni mocy (4 + 2 pulsacyjne + krioakupunktura), wyświetlacz LED, możliwość zaprogramowania czasu zabiegu oraz wagowy pomiar ilości azotu.
Urządzenie posiada dwa dodatkowe tryby pracy – pulsacja 1 i pulsacja 2 oraz zamiennie płynną regulację mocy. Przez połowę czasu grzałka jest zasilana, a przez połowę pozostaje w spoczynku, co pozwoliło to na obniżenie zużycia azotu o 50% w stosunku do maksymalnej mocy (odpowiednio na zakresie 2 i 3).
W urządzeniu Kriopol R BRYZA wprowadzono także nowy tryb pracy tzw. kriopunkturę, który umożliwia kilkusekundowe chłodzenie powierzchni skóry bez przemieszczania dyszy zabiegowej.
Zbiornik w urządzeniu jest bezciśnieniowy.
KRIOPOL R Bryza II jest bezpośrednim następcą wcześniej produkowanych aparatów KRIOPOL R wer.1.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE APARATU DO KRIOTERAPII NA AZOT KRIOPOL:
- Bezciśnieniowy i bezpieczny w użytkowaniu,
- Łatwy w obsłudze, wygodny i niezawodny,
- Niski koszt urządzenia, bardzo niski koszt eksploatacji, krótki czas zabiegu decydują o szybkim zwrocie kosztów poniesionych na zakup urządzenia,
- Urządzenie posiada zbiornik na ciekły azot o różnych pojemnościach i pomiar wagowy jego ilości.
- Unikalna technologia pozwala na zachowanie elastyczności przewodu doprowadzającego pary azotu na powierzchnię skóry pacjenta,
- Jest od razu gotowy do użytku – w 30 sekund od uruchomienia osiąga temperaturę roboczą (od -100 do – 160 stopni C),
- Nie powoduje odmrożeń skóry, bo strumień pary jest jednolity i nie zawiera kropel ciekłego azotu,
- Urządzenie posiada panel sterujący z wyświetlaczem czasu trwania zabiegu, mocy chłodniczej i ilości azotu w zbiorniku w postaci linijki LED,
- Urządzenie posiada zabezpieczenie przed uszkodzeniem termicznym. W momencie wynurzenia się grzałki z azotu element kontrolujący poziom azotu przymocowany na grzałce wykrywa stan braku azotu, wyłącza system zasilania grzałki i włącza sygnał dźwiękowy,
- Aparat po bezczynności dłuższej niż 5 minut samoczynnie przechodzi w stan uśpienia charakteryzujący się mniejszym poborem prądu.
APARAT NA AZOT KRIOPOL R BRYZA II - EFEKTY:
- Zmniejszenie bólu,
- Przyspieszenie przemiany materii,
- Obniżenie aktywności procesu zapalnego,
- Ograniczenie stosowania leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych,
- Zmniejszenie napięcia mięśni szkieletowych,
- Szybsza regeneracja i powrót do zdrowia,
- Poprawa ruchomości w zakresie leczonych stawów,
- Przyspieszenie procesu leczenia,
- Zmniejszenie obrzęków,
- Redukuje cellulit i ujędrnia skórę.
APARAT DO KRIOTERAPII MIEJSCOWEJ KRIOPOL R BRYZA II - ZASTOSOWANIE:
- Reumatoidalne zapalenie stawów,
- Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,
- Schorzenia zwyrodnieniowe stawów,
- Zespół kręgosłupa szyjnego,
- Zapalenie okołostawowe,
- Zespół bolesnego barku,
- Dyskopatie,
- Zespół Reitera,
- Liszaj rumieniowaty,
- Postrzał,
- Tendopatie,
- Mialgie,
- Naderwania ścięgien, zapalenia okołościęgnowe, zapalenia ścięgien,
- Zwichnięcia, skręcenia, złamania,
- Obrzęki pooperacyjne,
- Oparzenia,
- Długo nie gojące się rany.
Dane techniczne:
Czynnik chłodzący: | ciekły azot |
Temperatura strumienia gazu (przy wylocie dyszy): | -160°C (przy wylocie dyszy) |
Pojemność zbiornika: | 30l |
Waga: | LED |
Pobór mocy: | 500 W |
Moc: | 230 V +/- 10 % |
Zużycie ciekłego azotu - podczas zabiegu: | od 6,4 do 12,8 dkg/min (praca ciągła) w zależności od ustawionej intensywności nadmuchu. Przy trybach pulsacyjnych „puls 1” lub „puls 2” zużycie azotu wynosi 8 dkg/min, przy włączonej krioakupunkturze 3,2 dkg/min |
Pomiar wagowy ilości azotu w zbiorniku: | tak |
Opinie użytkowników