REA TAPE - taśmy do kinesiotapingu i flossingu

RODZAJE TAŚM DO KINESIOTAPINGU REA TAPE

Stetoskop internistyczny Seca s20

 

CLASSIC
 • polecane w rehabilitacji, ortopedii, neurologii, pediatrii, reumatologii i innych,
 • idealne dla sportowców.
Stetoskop internistyczny Seca s20

 

PATTERN
 • różne wzory,
 • idealne dla małych pacjentów,
 • szerokie spectrum zastosowań.
Stetoskop internistyczny Seca s20

 

ULTRA STRONG
 • niezwykle silna taśma, 
 • stworzona z myślą o osobach aktywnych,
 • szerokie spectrum działania.
Stetoskop internistyczny Seca s20

 

PROTECT
 • wzmożona ochrona,
 • produkt opatentowany,
 • idealne dla osób uprawiających sport kontaktowy lub crossfit.

 

 100% BAWEŁNY  BEZ LATEXU BEZ SUBSTANCJI MEDYCZNYCH   HIPOALERGICZNE ODDYCHAJĄCE  KLEJ KLASY MEDYCZNEJ 

 

 

 

CLASSIC

Seria REA TAPE Classic to elastyczne, wodoodporne taśmy wykorzystywane i polecane w sporcie, rehabilitacji, ortopedii, neurologii, traumatologii, reumatologii, ginekologii, pediatrii i onkologii. Wykonane są z tkaniny bawełnianej oraz warstwy akrylowej pokrytej mało drażniącym klejem. Taśmy nie zawierają lateksu oraz substancji leczniczych, są elastyczne (130-140%), przepuszczalne dla powietrza oraz hipoalergiczne.


 

PATTERN

Seria REA TAPE Pattern to taśmy do kiesiotapingu, które dzięki ciekawemu wzornictwu są idealnym rozwiązaniem dla najmłodszych pacjentów. Szerokość ( 5cm), która jest taka sama jak w taśmach z serii CLASSIC, pozwala na stosowanie jej u osób dorosłych. Taśmy posiadają szerokie spectrum zastosowania m.in. likwidują obrzęki, pomagają w leczeniu kontuzji, łagodzą bóle mięśni i stawów, zwiększają zakres ruchu, poprawiają funkcję mięśni nadmiernie rozciągniętych, łagodzą odczucia bólu i zmniejszają stany zapalne,


 

ULTRA STRONG

Seria REA TAPE Ultra Strong to elastyczne i bardzo silne, wodoodporne taśmy. Ten rodzaj taśm polecany jest przede wszystkim dla sportowców, ale sprawdzi się również w rehabilitacji, ortopedii, neurologii, traumatologii, reumatologii, ginekologii, pediatrii i onkologii. Wykonane są z tkaniny bawełnianej oraz warstwy akrylowej pokrytej mało drażniącym klejem. Taśmy nie zawierają lateksu oraz substancji leczniczych, są elastyczne, przepuszczalne dla powietrza i hipoalergiczne.


 

PROTECT

Seria REA TAPE Protect to taśmy stworzone z myślą o osobach uprawiających sport kontaktowy lub crossfit, czyli dyscypliny wymagające wzmożonej ochrony.Ten model taśm objęty jest ochroną patentową, co czyni je jedynymi w swoim rodzaju. Tak jak wszystkie taśmy Rea Tape, również te wykonane są z najwyżej jakości bawełny, a klej w nich użyty to Japoński Klej Klasy Medycznej - najwyższej jakości klej klasy medycznej produkcji japońskiej. Taśmy dostępne są w dwóch kolorach: żółtym i czarnym.

AKCESORIA

Do taśm Rea Tape polecamy Tuffner Pre Tape klej wzmacniający pod plastry do kinesiology tapingu w sprayu, ułatwiający przymocowanie taśmy i poprawiający trwałość aplikacji na skórze. Klej jest bardzo praktyczny podczas wysiłku, pływania oraz przy ekstremalnych warunkach. Idealnie sprawdza się w aplikacjach na okolice skóry narażone na większą potliwość (stopa, dłoń).

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 2392 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-15
Jak najbardziej ok
2024-04-14
Było by całkiem dobrze ale wybrałam zły paczkomat .To moja wina. Towar jest bardzo ok .Zamówienie spełniło moje oczekiwanie .Dziękuję Pozdrawiam
pixel