Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Walczysz z ciągłym niepokojem? Czujesz się przygnębiony i nie masz na nic chęci? Odczuwasz smutek, apatię, stany lękowe i trudności ze snem? Kolejna zmiana leku nic nie pomogła, a nieprzyjemne efekty uboczne utrudniają wykonywanie codziennych czynności? Depresja, stany lękowe czy bezsenność związane są z nieprawidłowym funkcjonowaniem neuroprzekaźników, które kontrolują Twój nastrój i emocje. Alpha-Stim pomoże Ci bezpiecznie i skutecznie przywrócić równowagę neuroprzekaźników w mózgu, bez użycia substancji chemicznych.

Alpha-Stim AID to sprawdzone w badaniach klinicznych urządzenie przeznaczone do elektrostymulacji przezczaszkowej (CES), które pozwala łagodzić objawy zaburzeń lękowych, bezsenności i depresji. Urządzenie generuje impulsy elektryczne o unikatowym, opatentowanym kształcie fali, którego nie można spotkać w żadnym innym urządzeniu. Dzięki zastosowaniu impulsów o niskim natężeniu działanie urządzenia jest praktycznie nieodczuwalne dla pacjenta, a prosta obsługa oraz brak konieczności stosowania przez specjalistę sprawia, że Alpha-Stim może być używany przez pacjentów indywidualnie w domach.

Rozwiązanie posiada ponad 100 badań klinicznych potwierdzających bezpieczeństwo (brak skutków ubocznych) oraz skuteczność stosowania (efektywne działanie u 9 na 10 pacjentów)Alpha-Stim zostało zatwierdzone przez FDA (Agencja Żywności i Leków) do leczenia depresji, stanów lękowych, bezsenności i bólu.

Urządzenie Alpha-Stim dostępne jest na rynku ponad 35 lat i stanowi jedną z opcji leczenia w wielu szpitalach i gabinetach na całym świecie m.in. jest stosowany w blisko 130 szpitalach dla weteranów wojennych, a także przez pacjentów indywidualnie w domach.

Od 1981 roku Alpha-Stim pomógł setkom tysięcy ludzi osiągnąć niezwykłe rezultaty. Ankiety wśród użytkowników pokazują niezbite dowody skuteczności działania urządzenia Alpha-Stim. Ich wyniki przedstawiono poniżej:

Zobacz wyniki badań klinicznych

 

W jaki sposób Alpha-Stim pomaga przy depresji, stanach lękowych i bezsenności?

Urządzenie Alpha-Stim generuje impulsy elektryczne o unikatowym, opatentowanym kształcie fali, którego nie można spotkać w żadnym innym urządzeniu. Fale Alpha-Stim aktywują poszczególne grupy komórek nerwowych, które znajdują się w pniu mózgu. Komórki te produkują związki serotoniny i acetylocholiny, które mogą wpływać na właściwości chemiczne aktywności komórek nerwowych, które są w pobliżu i w odległych miejscach w układzie nerwowym. Przez zmieniającą się aktywność elektryczną i chemiczną niektórych komórek nerwowych w pniu mózgu, technologia Alpha-Stim wzmacnia działanie niektórych systemów neurologicznych, a także wyłącza działalność innych. To neurologiczne dostrajanie zwane neuromodulacją następuje albo w wyniku albo razem z wytwarzaniem pewnego rodzaju elektrycznej aktywności w mózgu, znanej jako stan alfa, który może być mierzony podczas badania EEG.

Rezultaty terapii Alpha-Stim mogą pojawić się już po pojedynczej sesji terapeutycznej, co potwierdzono w badaniach mechanistycznych fMRI, LORETA i EEG oraz randomizowanych badaniach klinicznych z podwójnie ślepą próbą. W wielu przypadkach efekty miały charakter stały, co sugeruje, że zmiany w aktywności elektrycznej i chemicznej komórek powstałe w wyniku stosowania terapii Alpha-Stim doprowadziły do trwałego przywrócenia prawidłowego funkcjonowania określonych czynności układu nerwowego.

Nasze nastroje i emocje są kontrolowane przez elektrochemiczne sygnały w mózgu. Gdy te sygnały nie działają prawidłowo, hormony i neuroprzekaźniki, które regulują twoje emocje, mogą zostać niezbalansowane. Modulując sygnały elektrochemiczne mózgu, możesz bezpiecznie i efektywnie poprawiać nastrój i lepiej spać. Efekt Alpha-Stim jest kumulatywny, co oznacza, że każda sesja terapii jest potencjalnie skuteczniejsza. 

 

Przypuszczalny mechanizm działania  

Przedstawiona poniżej ilościowa mapa mózgu EEG obrazuje zmiany aktywności mózgowej podzielone według tradycyjnych zakresów EEG, określone na podstawie badań z udziałem 30 ochotników będących studentami uniwersytetu, a przeprowadzonych po odbyciu pojedynczej 20-minutowej sesji terapeutycznej z wykorzystaniem urządzenia Alpha-Stim przy ustawieniu częstotliwości 0,5 Hz. Na niebiesko oznaczono spadek aktywności fal mózgowych delta kojarzonych ze snem, natomiast na czerwono wzrost aktywności fal mózgowych alfa odpowiadających stanowi relaksacji.

Ilościowa mapa mózgu

W przeciwieństwie do leków, które są wprowadzane do organizmu w postaci chemicznej, po czym następuje ich rozpad na mniejsze elementy takie jak jony, urządzenie Alpha-Stim rozpoczyna terapię od razu na poziomie jonu, umożliwiając komórkom ciała pacjenta powrót do naturalnego stanu funkcjonowania. Urządzenie Alpha-Stim® szybko przynosi długotrwałą i coraz wyraźniejszą ulgę, dzięki czemu można powrócić do wykonywania codziennych czynności.

The Brain Electric: Healing Wave of the Future

Nowy film dokumentalny American Institute of Stress, The Brain Electric: Healing Wave of the Future, ukazuje ciekawe spojrzenie na  elektryczność mózgu i daje nadzieję każdemu, kto cierpi na lęk, bezsenność, depresję i ból. W świecie, w który leczenie każdej dolegliwości polega głównie na podaniu leków, film pokazuje bezpieczniejszą i skuteczniejszą alternatywę.

Dokument bada technologię Alpha-Stim i sposoby jej wykorzystywania na całym świecie przez wiodące organizacje badawcze, NHS w Wielkiej Brytanii, wojsko USA i inne jako rewolucyjną alternatywę dla farmaceutyków. Poniżej pokazujemy zwiastun.

Cały film możesz zobaczyć TUTAJ

  

 

 

  
Jakich efektów mogę oczekiwać?
   
Osoby cierpiące na nerwicę odczuwają poprawę samopoczucia zazwyczaj już po pierwszym zastosowaniu Alpha-Stim. Są zrelaksowane i spokojne. Efekt ten utrzymuje się przez pewien czas, jednak nie jest to na początku efekt trwały.  W przypadku depresji przez noszenie elektrod przez 20-60 minut dziennie większość użytkowników zauważa pierwszą poprawę po zaledwie 3 tygodniach leczenia depresji. W przypadku leczenia bezsenności niektórzy pacjenci śpią lepiej już po pierwszej sesji terapeutycznej. Natomiast niektórym pacjentom uzyskanie pierwszych efektów może zająć 4 tygodnie. Warto pamiętać, że mimo braku odczuwalnej różnicy w początkowej fazie terapii, urządzenie Alpha-Stim działa i pracuje nad Twoim mózgiem od pierwszej sesji. Tak samo, uzyskanie w krótkim czasie pierwszych efektów nie oznacza zakończenia terapii - ważne jest systematyczne stosowanie przez zalecany okres czasu.
 
Przy terapii Alpha-Stim efekty kumulują się i w miarę postępu terapii trwają co raz dłużej. Stosując Alpha-Stim musisz być systematyczny i cierpliwy, gdyż potrzebujesz czasu, aby Twoje neuroprzekaźniki działały prawidłowo, ale za to uzyskany efekt, który będzie trwały i nie minie po zakończeniu terapii.

 

Wysoka skuteczność i brak nieprzyjemnych skutków ubocznych

Ponad 100 zakończonych badań, opublikowane raporty, a także trwające badania, ankiety przeprowadzane u pacjentów i pozytywne opinie specjalistów jednogłośnie potwierdzają bezpieczeństwo i skuteczność urządzenia Alpha-Stim. W przeprowadzanych na przestrzeni ostatnich trzech dekad badaniach z udziałem około 8800 pacjentów zgłaszano wyłącznie nieznaczne, samoistnie ustępujące działania niepożądane. Najczęściej były to bóle głowy (0,10%) oraz reakcje skórne w miejscu założenia elektrod (0,07%). W ciągu ostatnich 5 lat na 8 248 920 przeprowadzonych terapii Alpha-Stim wystąpiło zaledwie 14 przypadków działań niepożądanych o łagodnym przebiegu, z których 11 dotyczyło podrażnienia skóry w miejscu założenia elektrody.

Jako wiodące rozwiązanie z zakresu elektroterapii urządzenie Alpha-Stim zapewnia pacjentom szybką, bezpieczną i skuteczną ulgę także wówczas, gdy inne terapie nie przynoszą poprawy.

zmniejszenie objawów zaburzeń lękowych

zmniejszenie bezsenności

zmniejszenie objawów depresji

 

3. Barclay T.H., Barclay R.D. A clinical Trial of cranial electrotherapy stimulation for anxiety and comorbid depression. Journal of Affective Disorders. 2014;164:171–177. Wykład z krajowej konferencji Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, Honolulu, lipiec 2013.
4. Overcash S.J. Cranial electrotherapy stimulation in patients suffering from acute anxiety disorders. American Journal of Electromedicine. 1999;16(1):49–51.
6. Lande R.G., Gragnani C. Efficacy of cranial electric stimulation for the treatment of insomnia: A randomized pilot study. Complementary Therapies in Medicine. 2013;21(1):8–13.
8. Lichtbroun A.S., Raicer M.M.C., Smith R.B. The treatment of fibromyalgia with cranial electrotherapy stimulation. Journal of Clinical Rheumatology. 2001;7(2):72–78.
9. Bystritsky A., Kerwin L., Feusner J. A pilot study of cranial electrotherapy stimulation for generalized anxiety disorder. Journal of Clinical Psychiatry. 2008;69:412–417. Wykład ze spotkania Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, San Francisco, 2009.

Pewna inwestycja w Twoje zdrowie

Urządzenie Alpha-Stim to pewna inwestycja zapewniająca szybkie efekty bez nieprzyjemnych skutków ubocznych. Poniżej prezentujemy orientacyjne koszty 5-letniego leczenie zaburzeń nastrojów przy użyciu standardowych metod, czyli stosowania leków czy psychoterapii.

Czy znasz to uczucie kiedy to kolejne leki nie przynoszą ulgi i oczekiwanych rezultatów? Męczą Cię skutki uboczne? Nie widzisz żadnych efektów stosowanej metody leczenia lub są one krótkotrwałe? Po raz kolejny poddajesz się? Nie czekaj. Zainwestuj w pewną i bezpieczną metodę! Wybierz Alpha-Stim.

Dane techniczne:
Waga:
101 g (z bateriami)
Wymiary:
9,8 x 6,3 x 2 cm
Zasilanie:
2 baterie typu AAA 1,5 V
Gwarancja:
5 lat na urządzenie, 1 rok na mankiet
Natężenie prądu:
Od 0 do 500 μA z regulacją w odstępach 50 μA
Częstotliwość:
0,5 Hz
Ładunek impulsu:
Ładunek na impuls jest zmienny: 150, 300, 450 lub 600 mikrokulombów (μC). Co 10 sekund łączny ładunek wynosi 1,5 milikulomba (mC) w każdym kierunku.
Szerokość impulsu:
Zmienne: 0,25, 0,5, 0,75 lub 1 s
Zawartość opakowania:
urządzenie Alpha-Stim® AID
,
zestaw elektrod Earclip (z klipsami na uszy)
,
butelka z roztworem Alpha Conducting Solution™ (poj. 15 ml)
,
256 podkładek do elektrody z klipsami na uszy
,
ilustrowany podręcznik użytkownika
,
pas ściągający
,
pudełko
,
2 baterie AAA
Produkty powiązane:
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel