Szybkie, bezpieczne i skuteczne złagodzenie bólu bez leków

2017-09-05

Kiedy pacjent cierpi z powodu bólu, często przepisywane są opioidy, takie jak oksykodon, hydrokodon i metadon. Według CDC (Centers for Disease Control and Prevention), zgony spowodowane przyjmowaniem opioidów na receptę wzrosły ponad czterokrotnie od 1999 roku, a każdego dnia w Ameryce z powodu przedawkowania opioidów (obejmujących opioidy na receptę i heroinę) umiera 91 Amerykanów.

Z biegiem czasu i przyjmowania leków zmniejsza się ich skuteczność, ponieważ ciało rozwija oporność na leki. Prowadzi to do zwiększenia kolejnych dawek. Narodowy Instytut Narkotyków mówi, że prawie 80 procent Amerykanów używających heroiny (w tym w leczeniu) zgłosiło nadużywanie opioidów na receptę przed użyciem heroiny. Wraz ze wzrastającym uzależnieniem od opioidów, coraz więcej osób poszukuje sposobów leczenia innych niż narkotyki.

Alpha-Stim® M to nieinwazyjne urządzenie medyczne, zatwierdzone przez FDA (Agencja Żywności i Leków) w leczeniu ostrego, pourazowego i przewlekłego bólu poprzez mikroprądową terapię elektryczną (MET).

W przeciwieństwie do leków, podczas leczenia Alpha-Stim organizm nie przyzwyczai się do tej terapii, co pozwala Alpha-Stim stale i skuteczne oddziaływać na receptory, aktywując je poprzez dopasowanie częstotliwości w sposób podobny do ligandów chemicznych. Z czasem stosowania urządzenia potrzebne są krótsze zabiegi, aby osiągnąć ten sam poziom zmniejszenia bólu.

Alpha-Stim wykorzystuje również stymulację elektroterapii czaszkowej (CES), która pozwala leczyć lęki, bezsenność i depresję, które często towarzyszą bólom. Opatentowany przebieg fal jest sprawdzony przez ponad 100 badań klinicznych prowadzonych od ponad 35 lat.

Tego rodzaju terapia elektryczna nie powoduje negatywnych skutków ubocznych towarzyszących przyjmowaniu leków, z zerowym ryzykiem uzależnienia. Alpha-Stim to niekonwencjonalny sposób leczenia bólu, jest doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy:

  • są uzależnieni lub narażeni na uzależnienie od opioidów
  • mają skutki uboczne pojawiające się podczas przyjmowania leków,
  • mają ograniczenia zawodowe dotyczące stosowania leków,
  • są starsi,
  • są narażenina ryzyko związane z uszkodzonymi narządami,
  • są odporne na działanie leków.

Dowiedz się więcej o Alpha-Stim >>>

źródło: http://www.alpha-stim.com

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 2452 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-25
Bardzo szybka realizacja zamówienia jestem bardzo zadowolona polecam serdecznie
2024-05-12
Supee
pixel